hakkımızda

buğday kenti

Buğday kenti, Turkıye merkezli bir aile şirketidir.
2019 yılında kurulan şirket, yaratıcı ürünleri ve pazarlama yöntemleri ile pastacılık ve ekmekçilik sektörünün gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Buğday kenti grubu, dünya çapında profesyonel pastacılık ve ekmekçilik sektörü oyuncularını, onlarce standart veya müşteriye özel geliştirilen ürün ve hizmetle desteklemeye devam etmektedir.
Gelişen üretim teknolojileri ve değişen tüketici tercihlerine göre ürün ve hizmetlerini sürekli olarak yenilemektedir. Dünya çapında farklı pastacılık ve ekmekçilik pazarlarına, global ARGE imkanlarını kullanarak yerel çözümler sunmaktadır. İlerleyen yıllarda ürün portföyünü geliştirmiş ve mili bir şirket haline gelmiştir.
2019 yılında İstanbul’da kendi tesisini kurarak üretime başlayan Buğday kenti Türkiye, ürün portföyünde pastacılık, ekmekçilik ve diyet bisküviler olmak üzere 3 kategori bulundurmaktadır.
Pastacılık ve ekmekçilik sektöründe nihai tüketiciye ulaşan yaratıcı pazarlama yöntemleri ile sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan Buğday kenti Türkiye, ürün yelpazesinin kendi tesislerinde üretiyor.
Faaliyetlerimizin odağında, bulunduğumuz coğrafyadaki saygıdeğer müşterilerimiz ve son tüketicilerimiz vardır. Bu yüzden çabamız, yerel taleplere ve tatlara yer veren üretim çeşitliliğimizi arttırmak ve ürün geliştirme yeteneğimizi sürekli ileriye götürmektir.

İLETİŞİM

Telefon: +90 (534) 480 1916
E-posta: bilgi@bugdaykenti.com
Ofis: Yenibosna Ali Sk. No.16 Bahçelievler/İstanbul/TÜRKİYE